Więcej o Camino

lion-275975_960_720Masaż CAMINO jest to mój masaż autorski, który jest owocem wszystkich masaży, jakich uczyłam się przez ponad 10 lat  i mojej wieloletniej praktyki pracy z ludźmi, z ciałem i emocjami. Korzysta z moich własnych poszukiwań  i doświadczeń. Duży wpływ na ten masaż miały masaże polinezyjskie, którymi zajmowałam się przez wiele lat.

Na pewno wyróżnia się uważnością, szacunkiem oraz miłością  do ciała, bo tylko w ten sposób mogę dotykać inne osoby. Myślę, że jest w nim też dużo spokoju i łagodności. I akceptacji, bo dla mnie każde ciało jest piękne. I piękne jest to, że jesteśmy różni, że mamy swoje “niedoskonałości”.  Bo jakie to byłoby nudne gdybyśmy wszyscy byli tacy sami. A tak naprawdę to media, kultura i środowisko w jakim się wychowaliśmy określiły jakieś sztuczne kanony urody i “doskonałości”. To wszystko są programy, a nie obiektywna prawda.

CAMINO jest to masaż przy użyciu ciepłego olejku, który pomaga rozpuszczać napięcia, ale też nadaje płynność dotykowi, a sam olejek  korzystnie wpływa na skórę (szczególnie, że w całości jest naturalny, bez sztucznych dodatków i konserwantów).

Ten masaż działa bardzo głęboko, przywraca harmonię w ciele i całej strukturze człowieka. Pomaga uzdrowić dawne zranienia, nadać sens trudnym doświadczeniom i otworzyć się na nowe życie, wolne od starych wzorców.

Jest jednym ze skuteczniejszych sposobów aby poradzić sobie ze stresem i przemianami, które się w nas dzieją, poprzez pracę z ciałem. Na pewno wiele osób miało takie doświadczenia, że po masażu karku czy pleców czuli jakby zdjęto z ich barków ciężary lub napięcia. I ta lekkość pomagała im później lepiej radzić sobie w życiu, również w sytuacjach które były dla nich do tej pory trudne.

Ale ten masaż może działać dużo głębiej. Są ludzie, którzy bardzo szybko przechodzą różne przemiany właśnie poprzez ciało. Dla nich masaż może dawać ogromne wsparcie w trudnych momentach w życiu i być bardzo pomocny w otwarciu się na zmiany.