Masaż Camino

Masaż CAMINO jest to mój masaż autorski, który jest owocem wszystkich masaży, jakich uczyłam się przez ponad 15 lat  i mojej wieloletniej praktyki pracy z ludźmi, z ciałem, emocjami i . Korzysta z moich własnych poszukiwań  i doświadczeń. Duży wpływ na ten masaż miały masaże polinezyjskie, którymi zajmowałam się przez wiele lat.

Na pewno wyróżnia się uważnością, szacunkiem oraz miłością  do ciała, bo tylko w ten sposób mogę dotykać inne osoby. Myślę, że jest w nim też dużo spokoju i łagodności. I akceptacji, bo dla mnie każde ciało jest piękne. I piękne jest to, że jesteśmy różni, że mamy swoje „niedoskonałości”.

Jest jednym ze skuteczniejszych sposobów aby poradzić sobie ze stresem i przemianami, które się w nas dzieją, poprzez pracę z ciałem. Na pewno wiele osób miało takie doświadczenia, że po masażu karku czy pleców czuli jakby zdjęto z ich barków ciężary lub napięcia. I ta lekkość pomagała im później lepiej radzić sobie w życiu, również w sytuacjach które były dla nich do tej pory trudne.

Ale ten masaż może działać dużo głębiej, przywraca harmonię w ciele i całej strukturze człowieka. Pracuje z przyczynami, a nie tylko skutkami. Pomaga uzdrowić dawne zranienia, nadać sens trudnym doświadczeniom i otworzyć się na to co chce przyjść do nas nowego.

Jaki jest cel masażu Camino?

Korzyści jakie możesz wynieść z tego masażu to:

  • przywrócenie równowagi w ciele, w emocjach, w psychice
  • lepsze zrozumienie tego co się w tobie dzieje, większa klarowność i jasność
  • uwolnienie od tego co ogranicza i nie pozwala ci w pełni korzystać z twojego potencjału
  • uzdrowienie dawnych zranień i zapisów w ciele
  • uwolnienie od chronicznych bólów
  • otwarcie się na przyjmowanie dotyku w bezpieczny, przyjazny sposób
  • odzyskanie kontaktu z własną wewnętrzną siłą

 

Masaż Camino jak najbardziej może być terapią, która pomoże „poskładać na nowo”, „poczuć się lepiej we własnej skórze” czy nabrać dystansu do tego co właśnie przeżywamy. Poprzez dotyk i pracę z ciałem budzą się nasze wewnętrzne siły i moc, które pomogą zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami w życiu.

Ten masaż jest też bardzo cennym narzędziem, którym możemy sobie pomóc zamiast używać tabletek przeciwbólowych, uspokajających, usypiających, antydepresantów i wielu innych, które mają tak dużo skutków ubocznych.  Masaż jest to również chyba najprzyjemniejszy sposób aby odzyskać kontakt ze swoim ciałem, spojrzeć na nie z miłością i wdzięcznością.

 

Jak wygląda Camino? Czy trzeba się do niego przygotować?

Nie trzeba nic ze sobą przynosić. Można ewentualnie wziąć prysznic w domu lub samym gabinecie. I tak zaczynamy od rozmowy, bo muszę dowiedzieć się czy mam na coś specjalnie uważać, czy są jakieś choroby albo skutki operacji. Dobrze też zastanowić się czego konkretnie oczekujemy od masażu i w jakich emocjach/problemach teraz jesteśmy.

Masaż Camino wykonuję na stole do masażu, przy relaksującej muzyce, używając ciepłego, naturalnego olejku, który pomaga rozpuszczać napięcia, ale też nadaje płynność dotykowi, a sam olejek  korzystnie wpływa na skórę. Ponieważ wiele osób pyta czy jest to masaż całego ciała – odpowiadam, że tak, ale części intymne nigdy nie są masowane i są przykryte ręcznikiem. Jest też możliwość wykonania tego masażu w ubraniu, ale musi być ono wygodne.

Jest bezpiecznie. Bardzo cenię prywatność i nigdy nie oceniam tego jak ktoś wygląda. Pamiętam jak ja się czułam przed moim pierwszym masażem, jaki ktoś mi zrobił i to trochę pokazuje jak ten masaż może wyglądać u mnie.

Przebieg każdego masażu jest inny i zależy od stanu w jakim przychodzi dana osoba. Czasami potrzebny jest mocny nacisk, gdy mamy bardzo spięte mięśnie, a czasami bardzo łagodny, gdy jesteśmy nadwrażliwi na bodźce ze świata.

Masaż Camino jest głębokim przeżyciem. Dobrze jest znaleźć trochę czasu dla siebie tego dnia. Po masażu można trochę dłużej poleżeć na stole, dać sobie chwilę aby wchłonąć dotyk i nowe wrażenia. I aby jak najwięcej skorzystać dobrze byłoby dać sobie czas na resztę dnia. A przynajmniej nie wchodzić w ciężkie, hałaśliwe miejsca, ale bardziej wyciszyć, wsłuchać się w siebie.

Nie ma znaczenia jak ktoś wygląda, jak myśli o swoim ciele, ja tego nigdy nie oceniam i bardzo cenię prywatność osób które do mnie przychodzą. Najważniejsze jest dla mnie zaufanie i gotowość na zmianę, ponieważ mogę pomóc na tyle na ile ktoś mi na to pozwoli. Tak naprawdę chęć zmiany to już połowa sukcesu. Druga połowa polega na wprowadzeniu tego w życie.

Czasami już jeden masaż może dużo zmienić. Ale zdarza się, że potrzebujemy ich więcej. Wszystko zależy od tego w jakim jesteśmy stanie.


CENY MASAŻY

Zadzwoń i dowiedz się więcej lub umów się na masaż:
tel. 694-913-999