Camino

Camino- hiszp. znaczy droga, szlak.

Każdy z nas jest w drodze, a samo życie jest rodzajem najdłuższej podróży. Na jej szlaku spotykamy się z wyzwaniami, lękami, burzami, które potrafią przewrócić wszystko w naszym życiu do góry nogami. Czy też rozwidleniami, gdzie musimy wybrać w jakim kierunku chcemy iść dalej. I chociaż każdy ma sam do przejścia swoja trasę, to zdarza się, że utkniemy na dłużej w jakimś miejscu, ugrzęźniemy w sytuacjach czy emocjach, z których ciężko nam wyjść.

I czasami potrzebna nam pomoc aby ruszyć dalej, być w przepływie. Aby nie męczyć się miesiącami czy latami w zastoju.  Tak samo jak wtedy gdy stajemy przed poważnymi życiowymi decyzjami i potrzebujemy większej jasności i dystansu.

Camino jest jak szlak, na którym przez krótką chwilę możemy się spotkać i poprzez ciało możesz odnaleźć siłę i równowagę, oraz uwolnić się od tego co ogranicza ciebie wewnętrznie. Bardzo często ten masaż zwiększa świadomość siebie, tego co naprawdę czujemy i pomaga dostrzec lepsze rozwiązania.  Bo nie jest to tylko masaż fizyczny, ale dotyka on dużo głębiej. Nie w jakiś magiczny sposób, ale w ten naturalnyakceptujący i pozwalający otworzyć się na to jacy jesteśmy naprawdę i spojrzeć na to z miłością.