Lomi Lomi Nui

Masaż  Lomi Lomi Nui pochodzi z Hawajów i wywodzi się z tradycji Huny, prastarego systemu polinezyjskiego, objętego do niedawna tajemnicą uzdrowicieli, którzy przekazywali wiedzę z pokolenia na pokolenie.

Są to masaże działające bardzo głęboko, przywracające harmonię w ciele i całej strukturze energetycznej człowieka. Pomagają one pozbyć się napięć, blokad emocjonalnych, odzyskać równowagę i siłę. Masaże te działają zarówno na sferę fizyczną, jak i psychiczną oraz duchową.

Systematycznie stosowany masaż uwalnia od chronicznych napięć mięśniowych i innych skutków stresu. Oczyszcza organizm ze złogów i toksyn (lepsza praca układu limfatycznego), poprawia wydolność układu krążenia i oddechowego. Masaż uwalnia też pacjenta od bólu w układzie kostno-stawowym i mięśniowym. To głęboki relaks w rytmie  „muzyki korzeni”, uważanej przez zwolenników medycyny naturalnej za lek przeciw cywilizacyjnym zaburzeniom psychicznym.

Masaże te swoimi korzeniami sięgają do pradawnych polinezyjskich zasad, które koncentrują się na dynamicznym i kreatywnym podejściu do życia, gdzie energia podąża za uwagą. Więc to my wybieramy czym będziemy siebie karmić i co przejawimy w swoim życiu.

Nazywa się je terapią tańczącą, bo masażysta w czasie zabiegu porusza się płynnymi ruchami w rytm muzyki, tak więc również lekkość tańca staje się częścią masażu.

Masaże polinezyjskie mogą też być fantastycznym zabiegiem relaksacyjnym, pozwalającym poczuć i pokochać swoje ciało oraz rozluźnić napięcia powstałe w wyniku stresu.

Masaże polinezyjskie różnią się od klasycznych przede wszystkim samym podejściem. Tym, że osoba przychodząca na masaż jest traktowana z szacunkiem i troską, a nie jako bezosobowe chore ciało. Masażysta poświęca całą swoją uwagę na to co robi i intuicyjnie podąża za sygnałami płynącymi z ciała. Nie jest uzdrowicielem, a jego zadaniem jest pobudzenie naturalnych systemów samo naprawczych ciała.

Masaż LOMI LOMI jest prowadzony w duchu Aloha – miłości i jest w nim dużo delikatności i ciepła, chociaż nacisk na niektóre partie ciała potrafi być naprawdę mocny – jego zadaniem jest rozpuszczanie napięć stłumionych w ciele. Cały masaż trwa od 1,5 do 2 h.

Kiedyś ten masaż był wykonywany przez Kahunów w świątyniach na kamiennych stołach i był rodzajem ceremonii oczyszczenia, wzmocnienia, uzdrowienia, wejścia w nowy etap życia. Do dzisiaj ten masaż jest wykonywany na Hawajach (na każdej z wysp jest wykonywany trochę inaczej), ale u mnie również możesz go doświadczyć. I gorąco Ciebie na niego zapraszam, bo jest naprawdę wyjątkowy.


CENY MASAŻY

Zadzwoń i dowiedz się więcej lub umów się na masaż:
tel. 694-913-999